Wednesday, August 29, 2012

استفاده از فایل MP3 به‌عنوان زنگ موبایل در گالکسی اس ۳


همه ما دوست داریم گوشی‌های موبایلمان را شخصی‌سازی کنیم. یکی از متداول‌ترین موارد برای انجام این کار، انتخاب زنگ تلفن است. در اینجا به روش انتخاب یک فایل MP3 به‌عنوان زنگ‌تماس در اسمارت‌فون Galaxy S3 می‌پردازیم.

اولین قدم این است که نرم‌افزار داخلی پخش موسیقی، یعنی «Music» را اجرا کنید. سپس باید آهنگی را که می‌خواهید استفاده کنید، پیدا کنید. اکنون موسیقی مورد نظر را انتخاب کنید تا پخش شود. سپس کلید Menu دستگاه را بفشارید.
پس از این کار، منویی بر روی تصویر آلبوم موردنظر نمایان می‌شود. چندین گزینه در این منو وجود دارند که شما باید گزینه «Set As» را، که در نیمه پایینی لیست قرار دارد، انتخاب کنید.
پس از انتخاب «Set As»، سه گزینه نمایان می‌شود. شما می‌توانید موسیقی موردنظر را به‌عنوان زنگ تلفن (Phone ringtone)، زنگ ویژه تماس‌گیرنده (Caller ringtone) یا زنگ هشدار (Alarm Ringtone) انتخاب کنید. طبیعتاً در اینجا بایستی Phone ringtone را برگزینید.
با انتخاب گزینه مورد نظر، شما به صفحه پخش موسیقی بازمی‌گردید. در اینجا پیامی در زیر صفحه ظاهر می‌شود و به شما می‌گوید که فایل موردنظرتان به‌عنوان زنگ موبایل تعیین شده است.

منبع:

No comments:

Post a Comment